Запрошуємо в команду платформи Україна в кольорі

Твоя цінність для нас - це цікавість до здобутків всесвітнього Українства, до відновлення вирваних сторінок нашої історії, бажання показати і розказати всім про наше спільне багатство ідей, мистецтва та краси.

🤙 Хочу з вами!

Хочеш піти далі та приєднатися до нашої подорожі, стати товаришем-дослідником, розкопувачем або розповідачем?Розкажи нам більше про свою ідею тут!


👉 Маю матеріали!

Може, ти успадкував унікальні фотографії, які зараз припадають пилом у підвалі й тьмяніють, хоча могли б стати знайденим пазлом для нашого розуміння себе? Час вийти із шафи...Подай свої матеріали тут!


🤝 Колаборація та партнерство

Ти частина інституції, яка працює з матеріальною культурою, архівами та збереженням спадщини? Дозволь нам допомогти розказати про твою роботу та підтримати твої великі зусилля через нашу платформу.Нам точно по дорозі!


✍ Вмію показати!

Ти художни/-ця, дизайнер/-ка, ретушер/-ка і хочеш співсторювати незабутні візуальні роботи? Добре тебе тут бачити, друже! Ти десь там, по світу, але маєш бажання дізнатися більше про те, як твоя культура і історія пов'язані з Україною?Го да нас!


🧠 Поділюся знаннями!

Можливо, ти знаєш якийсь захопливий епізод української культури, історії, шедевру мистецтва чи науки, видатного мислителя чи творця? Цього ще немає на нашій платформі?Тут ти можеш додати свою ідею!


🤌 Інше?

А може, ти якийсь інший і саме те, що нам потрібно?Розкажи нам більше тут!


Підтримайте нас внеском. Ваша допомога прискорить розвиток нашого проекту.