Про нас
Ґалерея
Світове Українство
Open main menu
Eng
Переключити тему
Увійти
Підписатися на розсилку
Будьте в курсі останніх новин та оновлень
Підписатися
Назад
Показати ориґінал
Кінець 19 століття
Фотографія
Карпати
Чоловік на заборі
Одна з багатьох фотографій людей та місцевості де жила Параска-Плитка Горицвіт
Авторське право оригінала: Права захищено
Авторське право реставрації: Права захищено
Фонда Музей Параски Плитки Горицвіт
Карпати
Портрет
Портрет Параски
Карпати
Традиція
Ґазда з Коломийського
З давніх давен Українці жили в гармонії з природою і були вправними господарям, послуговуючись поврьями та досвідом пращурів. За що уряд Канади масово допомогав з еміграцією в Канаду на прикинці 19 сторіччя, щоб ті працювали на безкрайніх необроблених землях.
Культура
Карпати
Музика
Музика з Коломиї
Галичина славиться своїм музичним різноманіттям, яке глибоко інтегроване в суспільне життя і в наші дні.
Карпати
Традиція
Гуцул
Етнографічна група українців, яка проживає у Карпатах та які, за однією з версій, є нащадками найстародавнішого племені літописних уличів.
Фотографія
Українки Харкова
Харків якийсь час відігравав роль столиці, завдяки індустріального розвитком Донецько-Криворізького регіону, місто стало одним з найбільших міст Всеросійської імперії. Водночас воно було одним з центрів діяльності українського відродження.
Архітектура
Фотографія
Місто
Культурним центром континента на прикінці 19 сторіччя був Київ
На прикінці 19 сторіччя Київ можна було вважати культурним центром континенту, в якому зустрічались східні та західні цивілазації.
Архітектура
Фотографія
Місто
Вирує життя в старому Київ
Не дивно що на прикінці 19 сторіччя в Україні жила мало не половина всіх Євреїв світу. Туди стікалися культури всії країн на континенті і це було дуже вигідним для ведення бізнесу.
Карпати
Природа
Магія карпат
"Параска створила власний мікрокосм, що існує на межі правди й вигадки, де реальне так тісно переплелося з містичним, що годі їх розділити. Її життя — тяжкий шлях випробувань, зокрема і 10 років радянських таборів за допомогу УПА." цитата "Мистецький Арсенал"
Фотографія
Природа
Вітряки від Григорія Шевченка
Григорій Шевченко - фотохудожник із Шевченкового роду - внучатий небіж Тараса Григоровича Шевченка. Він займався фотосправою на порубіжжі 19 та 20 ст., що дозволило йому закарбувати місця і людей, що ще не зазнали разючих змін і зберегли свою незайману автентичність.